Міністерство закордонних справ України

Київ 08:09

В Будапешті відкрилася виставка "Україна та Угорщина очима дипломатів" з нагоди 100-річчя української дипломатії

21 грудня 2017, 21:56

21 грудня 2017 року в рамках серії заходів, що проводяться Посольством України в Угорщині з нагоди 100-річчя української дипломатії, в Будапешті відкрилася виставка "Україна та Угорщина очима дипломатів".

Як  зазначила Надзвичайний і Пововажний Посол України в Угорщині Любов Непоп,  відкриваючи виставку, "у цих понад 40 фотографіях, знятих дипломатами української дипустанови в Будапешті, ми хотіли показати,  як багато спільного між нашими двома країнами і наскільки важливими є наші двосторонні відносини".

Посол підкреслила, що для України надалі залишається важливою підтримка Будапешта у протидії російській агресії, у питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції, а також у здійсненні реформ. "Завданням дипломатії є розкривати потенціал двосторонніх відносин і знаходити точки поєднання там, де позиція відрізняється. Це завжди можливо, коли є обопільне бажання і коли йдеться про близькі і справді стратегічно важливі одна для одної країни", - підкреслила Посол.

Виставка триватиме з 21 по 30 грудня.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes