Міністерство закордонних справ України

Київ 15:20

Посол України в КНР прочитав лекцію студентам Пекінського університету іноземних мов

22 грудня 2017, 08:39

Посол України в КНР Олег Дьомін на запрошення ректора Пекінського університету іноземних мов пана Пен Луна 20 грудня 2017 року виступив перед студентами й викладачами цього закладу з лекцією «Україна – Китай у вимірі нового Шовкового шляху», присвяченій нашій державі та її відносинам з Китаєм.  

Під час майже двогодинного заходу Посол розповів присутнім про головні історичні етапи формування українського народу, його боротьбу за право мати власну державу, поточну ситуацію в Україні та історію формування, стан та перспективи українсько-китайських відносин.

Жвавий інтерес у присутніх, серед яких були й студенти, які вивчають українську мову, викликала інформація про життя українців у Харбіні у І половині ХХ століття. Окрему увагу студентів привернула інформація про принади України, мальовничу українську природу, гарні міста та привітних людей.

У своїх запитаннях після виступу Посла китайські студенти цікавилися переважно особливостями політичної системи України та функціонуванням органів державної влади.

Після завершення лекції Посол О.Дьомін провів зустріч із ректором університету Пен Луном, під час якої обговорювались перспективи співпраці між Пекінським університетом та українськими вишами.

Пен Лун подякував Посолу за змістовну й цікаву лекцію та пообіцяв уже найближчим часом передати до ПУ пропозиції щодо співробітництва з українськими ВНЗ.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes