Міністерство закордонних справ України

В Будапешті пройшов концерт відомого українського гітариста Марка Топчія у рамках відзначення 100-річчя української дипломатії

22 грудня 2017, 09:39

21 грудня 2017 року в рамках заходів Посольства України в Угорщині з нагоди 100-річчя української дипломатії в Будапешті пройшов концерт відомого українського гітариста, переможця цьогорічного ІІ-ого міжнародного Будапештського фестивалю гітаристів Марка Топчія.

Відкриваючи захід, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що мистецтво загалом і музика зокрема є одним із тих елементів дипломатії, які здатні поєднувати країни і народи.

"Сьогодні українська дипломатія відзначає своє 100-річчя. І цей концерт - це подарунок нашим угорським друзям, від зусиль яких так само, як і від наших, залежить успіх українсько-угорських відносин, а відтак і успіх української, так само як і угорської дипломатії,"- відзначила Посол.

Останні новини

ВИСТУП ПОСЛА УКРАЇНИ НА ЖУРФІКСІ PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Сьогодні, 12:52

21 березня Посол Олександр Щерба виступив на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich з лекцією на тему «Україна: Від Революції Гідности до сьогодення». 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes