Міністерство закордонних справ України

Київ 08:04

В Будапешті пройшов концерт відомого українського гітариста Марка Топчія у рамках відзначення 100-річчя української дипломатії

22 грудня 2017, 09:39

21 грудня 2017 року в рамках заходів Посольства України в Угорщині з нагоди 100-річчя української дипломатії в Будапешті пройшов концерт відомого українського гітариста, переможця цьогорічного ІІ-ого міжнародного Будапештського фестивалю гітаристів Марка Топчія.

Відкриваючи захід, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що мистецтво загалом і музика зокрема є одним із тих елементів дипломатії, які здатні поєднувати країни і народи.

"Сьогодні українська дипломатія відзначає своє 100-річчя. І цей концерт - це подарунок нашим угорським друзям, від зусиль яких так само, як і від наших, залежить успіх українсько-угорських відносин, а відтак і успіх української, так само як і угорської дипломатії,"- відзначила Посол.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes