Міністерство закордонних справ України

Київ 10:30

В Астані відкрито Культурно-інформаційний центр у складі Посольства України в Казахстані

22 грудня 2017, 14:43

На церемонії офіційного відкриття були присутні дипломати Посольства, представники МЗС РК, українська громада Астани та Караганди, дипломатичний корпус, акредитований у Казахстані, директор, вчителі та школярі 47-ї школи м.Астана, український вокальний ансамбль «Чарівниці», представники ЗМІ.

Відкриваючи захід, керівник Посольства Володимир Джиджора зробив особливий акцент на якісних змінах українського Культурно-інформаційного центру. «Це буде майданчик для неофіційних зустрічей з журналістами та бізнесом, бібліотека української літератури в Астані та, свого роду, український кінозал. Ми плануємо проводити майстер-класи з приготування українських страв, сюди будуть запрошуватися українські майстри прикладного мистецтва. Також, тут обов'язково буде клас української мови, історії та географії. Ми очікуємо бачити людей усіх вікових груп», - сказав дипломат.

Центр працюватиме з 10-ї ранку до 19:00 за адресою м.Астана, пр-т Абая, 23, БЦ «Жартас».

Перелік заходів на наступний місяць оприлюдниватиметься на сторінці центру в фейсбуці: Ukrainian cultural and information center. Astana.

Дата відкриття Центру збіглася з ювілеєм - 100-річчям української дипломатичної служби, який відзначають українські дипломати сьогодні.

22 грудня 1917 року Володимир Винниченко та Олександр Шульгин підписали акт про заснування Генерального секретаріату міжнародних справ - першого українського Міністерства закордонних справ.

Історію свята представили школярі 47-ї школи м.Астана в своєму виступі перед гостями заходу.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes