Міністерство закордонних справ України

Київ 21:23

В Молдові відзначили 100-річчя дипломатичної служби України

22 грудня 2017, 17:40

22 грудня, в День дипломатичної служби України, у Посольстві України в Молдові дипломати з представниками української громади відзначили 100-річний ювілей української дипломатії.

Посол України Іван Гнатишин нагадав, як і в яких умовах зароджувалась зовнішньополітична служба Української держави, про постаті, які стояли у її витоків, зокрема її першого керівника Олександра Шульгіна, а також міністрів закордонних справ незалежної України.

Сьогодні, як і сто років тому, українські дипломати здобувають міжнародну підтримку у захисті держави від одного і того ж агресора – затьмареної імперськими амбіціями Росії.

З нагоди ювілею двох дипломатів Посольства було нагороджено відомчою відзнакою Міністерства закордонних справ України.

Лідери організацій українців привітали дипломатів та побажали професійних успіхів і перемоги над агресором на дипломатичному фронті. Голова української громади Республіки Молдова Микола Олійник серед іншого відмітив, що дбайливе відношення Молдовської держави до української громади також є здобутком української дипломатії.

З нагоди ювілею присутнім було представлено експозицію репродукцій документальних матеріалів про перші кроки української дипломатії.

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes