Міністерство закордонних справ України

Київ 21:26

21 грудня 2017 року Посольство України в Грецькій Республіці провело представницький захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби, з експозицією виставки фото- і архівних матеріалів «Українська дипломатична служба 1917 - 1924

22 грудня 2017, 18:01

21 грудня 2017 року Посольство України в Грецькій Республіці в залі для урочистостей провело представницький захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби.

Центральною подією іміджевого заходу стала презентація ювілейної виставки, наданої МЗС України, фото- і архівних матеріалів «Українська дипломатія 1917 - 1924 років: зародження національних традицій», яка присвячена 100-річчю створення  зовнішньополітичного  відомства Української Народної Республіки (УНР) – Секретарства справ міжнародних, реорганізованого з Секретарства справ міжнаціональних 22 грудня 1917 р., та презентувала гостям Посольства головні події та досягнення у період становлення вітчизняної дипломатичної служби.

 

Захід, проведений в урочистій атмосфері, засвідчили своєю присутністю Посли, представники міністерств та відомств Грецької Республіки, Греко-Української Торгівельно-Промислової Палати, представники української громади Греції, духовенства, культурної еліти, а також грецьких ЗМІ. 

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes