Міністерство закордонних справ України

Київ 09:47

22 грудня 2017 року відбувся візит до Любліна делегації Волинської ОДА на чолі з Головою В.П.Гунчиком

23 грудня 2017, 11:05

22 грудня 2017 року відбувся візит до Любліна делегації Волинської ОДА на чолі з Головою В.П.Гунчиком, ініційований українською стороною. Це був перший візит Голови Волинської облдержадмінстрації до Люблінського воєводства за останні три роки.

За організаційного сприяння ГКУ в Любліні було проведено зустрічі з ключовими особами воєводства: Люблінським воєводою П.Чарнеком (є членом правлячої партії «ПіС») і президентом міста К.Жуком. У ході візиту делегацію супроводжували та брали участь у переговорах Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк та консул С.Горбовська.

Сторони обговорили ключові питання двостороннього співробітництва: активізацію розбудови інфраструктури контрольно-пропускних пунктів державного українсько-польського кордону, проекти транскордонної співпраці, вироблення шляхів спільного збереження культурної спадщини польської та української культури, збереження місць поховань, обмін досвідом в сфері науки і освіти, просуванні реформ державного управління і децентралізації тощо.

По завершенню зустрічі глави делегацій та Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк дали інтерв’ю місцевим ЗМІ, у т.ч. телебаченню TV Lublin.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes