Міністерство закордонних справ України

Київ 00:55

22 грудня 2017 року відбувся візит до Любліна делегації Волинської ОДА на чолі з Головою В.П.Гунчиком

23 грудня 2017, 11:05

22 грудня 2017 року відбувся візит до Любліна делегації Волинської ОДА на чолі з Головою В.П.Гунчиком, ініційований українською стороною. Це був перший візит Голови Волинської облдержадмінстрації до Люблінського воєводства за останні три роки.

За організаційного сприяння ГКУ в Любліні було проведено зустрічі з ключовими особами воєводства: Люблінським воєводою П.Чарнеком (є членом правлячої партії «ПіС») і президентом міста К.Жуком. У ході візиту делегацію супроводжували та брали участь у переговорах Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк та консул С.Горбовська.

Сторони обговорили ключові питання двостороннього співробітництва: активізацію розбудови інфраструктури контрольно-пропускних пунктів державного українсько-польського кордону, проекти транскордонної співпраці, вироблення шляхів спільного збереження культурної спадщини польської та української культури, збереження місць поховань, обмін досвідом в сфері науки і освіти, просуванні реформ державного управління і децентралізації тощо.

По завершенню зустрічі глави делегацій та Генеральний консул України в Любліні В.Павлюк дали інтерв’ю місцевим ЗМІ, у т.ч. телебаченню TV Lublin.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes