Міністерство закордонних справ України

Київ 02:49

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ

24 грудня 2017, 16:17

23 грудня на території Посольства України в Каїрі вже третій рік поспіль Дід Мороз, Снігурочка і три лісові мавки вітали десятки дітей, їхніх мам і татусів на святі зустрічі Нового року.

Діти читали українські вірші і виконували пісні, брали участь у численних конкурсах та розвагах, підготували чимало чудових малюнків на святкову тематику. Ніхто не залишився без нагороди і солодкого подарунка, доставлених з України.

Свято було організоване активістками та активістами з числа української громади за сприяння працівників Посольства України в АРЄ.

Останні новини

Щорічні загальні збори українських кредитних спілок США | Сьогодні, 01:07

Цього уікенду Генеральне консульство України в Нью-Йорку долучилось, на запрошення організаторів, до урочистостей в рамках проведення найуспішнішими українськими кредитовими спілками США своїх річних загальних зборів.

Joint article by Eight European Foreign Ministers: Four years on – but we will not forget illegally-occupied Crimea | Вчора, 11:01

Four years ago, on 18 March 2014, Russia took the final step to illegally occupy Crimea, a part of Ukraine's sovereign territory that Russia had recognised as such in several international treaties.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes