Міністерство закордонних справ України

Київ 15:26

24-25 грудня 2017 року Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська взяла участь у традиційних урочистих заходах у Ватикані

25 грудня 2017, 13:18

24 грудня 2017 року в Базиліці Святого Петра відбулася Святкова Різдвяна Меса під час якої Понтифік закликав поважати традиційні християнські цінності.

25 грудня 2017 року Папа Римський Франциск звернувся до віруючих з традиційним різдвяним посланням «Urbi et Orbi», приділивши основну увагу питанням міграції, вирішення триваючих конфліктів, подоланню їх наслідків, а також досягненню миру.

Окрему увагу Глава Католицької Церкви приділив Україні. Зокрема Понтифік зазначив: «Бачимо Ісуса в дітях, які разом зі своїми родинами страждають від насильства, спричиненого конфліктом в Україні та від його тяжких гуманітарних наслідків, а також молимося за те, щоб Господь якнайшвидше подарував мир цій дорогій країні».

Крім цього, 24 грудня 2017 року, під час ранкової проповіді «Ангелус Господній», Понтифік закликав до подолання наслідків конфліктів у світі, а також до звільнення полонених.

Участь в урочистих заходах взяла Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes