Міністерство закордонних справ України

Київ 00:56

У м.Баку проведено вечір української пісні та поезії «Українські вечорниці 2017»

24 грудня 2017, 15:55

23 грудня 2017 р. у м.Баку відбулись Українські вечорниці. Зазначений захід був організований Українським конгресом Азербайджану під керівництвом Ю.Осадченка та українською громадою імені І.Франка у місті Сумгаїт під керівництвом Т.Мусаєвої за підтримки Посольства України в Азербайджані та за участі Сураханського відділення Української громади ім. Т.Шевченка.

У заході взяли участь представники Міллі Меджлісу Азербайджану, зокрема депутат, член групи дружби з міжпарламентських зв'язків Азербайджан-Україна Е.Ахундова.

Відкрили вечір різдвяним «Щедриком» у виконанні колективу «Заріф» (керівник – заслужений педагог Ф.Халілова) Української громади імені І.Франка у місті Сумгаїт.

У своєму виступі Посол України в Азербайджані О.Міщенко зазначив, що незважаючи на складні часи в Україні у зв’язку з російською окупацією Криму та підтримкою Росією сепаратистських рухів на Сході України, дух українського народу незламний. Історично так склалося, що особливо в лихі часи народ України об’єднувався навколо своєї мови, культури, традицій, землі. Посол привітав усіх з наступаючими святами та побажав миру, злагоди та подякував за рішучу позицію українців Азербайджану у підтримці територіальної цілісності України в умовах російської військової агресії.

У заході також взяли участь виконавці від українського конгресу Азербайджану, української громади імені І.Франка у місті Сумгаїт, Сураханського відділення Української громади ім. Т.Шевченка в Азербайджані та азербайджанська група "Самт". Особливо зворушливими були виступи наймолодших учасників заходу. Усі виступаючі отримали святкові подарунки.

У рамках заходу відбувся телеміст Баку-Київ, який поєднав Українські вечорниці із літературним вечором, присвяченого видатному сходознавцю та літератору - кримському татарину «Бекір Чобан-заде», що одночасно проводився у Києві Спілкою азербайджанської молоді в Україні, у тому числі за участі представників кримськотатарського народу України.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes