Міністерство закордонних справ України

Київ 21:23

Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська взяла участь у роботі міжнародної конференції «Міжкультурний та міжрелігійний діалог у миротворчих питаннях: 800 років служіння францисканців на Святій Землі»

21 грудня 2017, 16:52

21 грудня 2017 року Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська взяла участь у роботі міжнародної конференції «Міжкультурний та міжрелігійний діалог у миротворчих питаннях:  800 років служіння францисканців на Святій Землі», яка була присвячена ролі міжрелігійного діалогу у вирішені конфліктів, питанням забезпечення релігійних свобод та толерантності. Головним доповідачем на конференції виступив Міністр закордонних справ Італійської Республіки Анджеліно Альфано.

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes