Міністерство закордонних справ України

Київ 09:43

До 100-річчя української дипломатичної служби

26 грудня 2017, 09:44

22 грудня 2017 року у приміщенні української дипустанови в Пекіні відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 100-річчя української дипломатичної служби.

Гостям заходу було представлено лекцію-презентацію про дипломатичну присутність України на теренах Китаю, зокрема, в 1918-1919 рр. в Харбіні, опубліковану у виданні «Україна-Китай».

У своєму виступі керівник дипустанови О.Дьомін зазначив, що українські дипломати й надалі будуть гідно захищати інтереси нашої держави на міжнародній арені. Наголошено на важливості європейського курсу нашої держави, як і пророкував століття тому член Центральної Ради і Генеральний секретар міжнаціональних справ (Міністр закордонних справ) О.Шульгін.

У заході взяли участь представники української громади та студентства, а також іноземні гості. 

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes