Міністерство закордонних справ України

Київ 21:22

Привітання Посла України в РБ Миколи Балтажи українцям Болгарії з нагоди Нового року і Різдва Христового

28 грудня 2017, 16:57

Великодостойна українська громадо! Дорогі друзі!

 

Прийміть мої найщиріші вітання з наступаючим Новим 2018 роком та світлим святом Різдва Христового.

Разом ми прожили нелегкий рік. Він подарував нам чимало позитивного і радісного, але не оминув сумного і трагічного.

В числі найважливіших подій року, що минає, - набуття чинності у повному обсязі Угодою про асоціацію з ЄС та запровадження безвізового режиму для українських громадян, який дозволив їм вільно подорожувати Європою.

 Попри прогнози скептиків,  у Києві на достойному рівні було організовано і проведено фінальну частину популярного міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017.

Рік ознаменувався й подальшими успіхами в реалізації системних реформ, покликаних покращити життя українців на наблизити його до стандартів об’єднаної Європи.

Цього року також уперше відзначаємо як державне свято Різдво Христове за григоріанським календарем. І тут ми разом з Європою та більшістю усього християнського світу.

Але, на жаль, і цей рік не приніс в Україну миру та спокою, бо на Донбасі продовжують гинути герої, які мужньо відстоюють нашу Незалежність і Свободу.

Завдяки професійним й повсякденним зусиллям української влади та за підтримки наших міжнародних партнерів, додому повернулися з полону 74 заручники, які зможуть зустріти свята зі своїми рідними і близькими!  

 Невгомонний ворог намагається зламати нас в усілякий спосіб, постійно провокуючи по лінії фронту та дестабілізуючи країну із середини,  розраховуючи посіяти в душі українців страх і відчай.

Проте, ми не здалися, а, навпаки, стали загартованішими, сміливішими та більш свободолюбними. Наш дух нескорений,  ми встоїмо та переможемо!

Відтак, де б ми не були і що б не робили, завжди повинні пам'ятати слова В'ячеслава Чорновола: «Україна починається з тебе!».

Бажаю Вам, дорогі друзі, міцного здоров’я і добробуту, витримки та оптимізму, радості і вдачі.

Нехай Новий рік принесе у наші домівки мир і злагоду, подарує нам надію і радість, захистить від смутку і печалі!

Веселих і радісних свят!

Слава Україні!

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes