Міністерство закордонних справ України

Київ 09:46

Працівники Посольства України в Йорданії відвідали Новорічний захід української громади в Йорданії.

29 грудня 2017, 11:47

28 грудня у приміщенні ГО «Українська хата в Йорданії» за участі працівників ПУ в Йорданському Хашимітському Королівстві відбувся Новорічний захід для найменших представників України в Королівстві.

У ході концерту виступили Український вокально-хореографічний колектив «UA Kids», «Клуб української пісні», О.Завидняк, В.Лагода які заспівали святкові різдвяні та новорічні пісні. Також звучали щедрівки, колядки та авторські вірші В.Бричкової-Абу Кадум і українських поетів.

Учасників привітав другий секретар ПУ в Йорданії Олександр Галенко та Дід Мороз. Всі діти отримали подарунки з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes