Міністерство закордонних справ України

Київ 08:04

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський зустрівся з школярами зі сходу України

29 грудня 2017, 16:07

29 грудня 2017 р. з нагоди новорічних та різдвяних свят Посол України В.Яценківський з дружиною та співробітниками Посольства провів теплу зустріч за філіжанкою кави з українськими школярами з Донецької та Луганської областей, а також з їх вчителями з України та Литви.

У рамках зустрічі діти, які повний учбовий рік навчаються у міжнародній школі «Вільнюський литовський дім», розповіли про специфіку учбового процесу, плани щодо своєї майбутньої освіти, поділилися своїми враженнями від відвідання ними історичних та культурних місць Литви. Посол України В.Яценківський відповів на запитання школярів, запросив продовжити брати участь у культурно-мистецьких заходах, що організує Посольство.  

Починаючи з 2015 року, групи українських школярів з Донецької та Луганської областей за підтримки Уряду Литовської Республіки одержують протягом учбового року освіту у Литві у міжнародній школі «Вільнюський литовський дім».

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes