Міністерство закордонних справ України

Посол України у Литовській Республіці Володимир Яценківський зустрівся з школярами зі сходу України

29 грудня 2017, 16:07

29 грудня 2017 р. з нагоди новорічних та різдвяних свят Посол України В.Яценківський з дружиною та співробітниками Посольства провів теплу зустріч за філіжанкою кави з українськими школярами з Донецької та Луганської областей, а також з їх вчителями з України та Литви.

У рамках зустрічі діти, які повний учбовий рік навчаються у міжнародній школі «Вільнюський литовський дім», розповіли про специфіку учбового процесу, плани щодо своєї майбутньої освіти, поділилися своїми враженнями від відвідання ними історичних та культурних місць Литви. Посол України В.Яценківський відповів на запитання школярів, запросив продовжити брати участь у культурно-мистецьких заходах, що організує Посольство.  

Починаючи з 2015 року, групи українських школярів з Донецької та Луганської областей за підтримки Уряду Литовської Республіки одержують протягом учбового року освіту у Литві у міжнародній школі «Вільнюський литовський дім».

Останні новини

ВИСТУП ПОСЛА УКРАЇНИ НА ЖУРФІКСІ PANEUROPA BEWEGUNG ÖSTERREICH | Сьогодні, 12:52

21 березня Посол Олександр Щерба виступив на журфіксі організації Paneuropa Bewegung Österreich з лекцією на тему «Україна: Від Революції Гідности до сьогодення». 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes