Міністерство закордонних справ України

Київ 21:29

Звернення Посла України Олександра Нечитайла до Українців в Малайзії

30 грудня 2017, 13:57

Дорогі співвітчизники!

Добігає кінця 2017-ий. Ювілейний для українсько-малайзійських відносин рік став періодом нових взаємних відкриттів, формування нових традицій та відзначення нових здобутків.

Все більше наших співгромадян відвідували Малайзію, зростали обсяги двосторонньої торгівлі, а українські товари усе впевненіше торували шлях на полиці місцевих супермаркетів.

Разом ми зробили ці 12 місяців насиченими різноманітними і різноплановими подіями, які не залишалися поза увагою малайзійських медіа. Особливо хотів би відзначити дві: висадку дерев на вшанування Дня Незалежності України у ботанічному саду Путраджаї та виставку «Страчені голодом» у художній галереї Університету Малая. Тема Голодомору вперше була представлена малайзійському загалу і стала однією з найбільш резонансних подій року культурно-мистецького життя столиці.  

Шановна громадо!  

Сьогодні висловлюю слова вдячності усім українцям та членам їх родин, які не рахуючись із власним часом докладали зусиль для того, щоб наші історія, культура і традиції були все більш знаними і впізнаними серед малайзійців. Посольство й надалі буде вашим надійним партнером, стоятиме на варті національних інтересів держави і кожного співвітчизника.

Незважаючи на тисячі кілометрів, у ці святкові дні наші думки і сподівання разом з рідними, друзями та побратимами в Україні. Схиляємо голови перед воїнами-захисниками і молимося за мир та процвітання на вільній і соборній українській землі. Господнього благословіння, тепла, затишку та достатку кожній родині.

З Новим роком! Слава Україні!

 

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes