Міністерство закордонних справ України

Київ 09:40

Посол України Сергій Пасько відвідав Новорічне свято Української хати в Йорданії

31 грудня 2017, 20:54

30 грудня Посол України Сергій Пасько відвідав «Новорічний карнавал», організований ГО «Українська хата в Йорданії».

На початку заходу з вітальним словом виступив Глава дипустанови, в якому розповів гостям заходу про досягнення ГО «Українська хата в Йорданії у 2017 році та плани на прийдешній 2018 рік.

Сергій Пасько також вручив Дипломи І, ІІ, та ІІІ Міністерства освіти і науки України вихованцям Української хати в Йорданії, які їх виграли на VІIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Дипломи отримали діти з семи країн, включно з Йорданії.

Завершуючи свій виступ Посол України побажав Українській громаді та громадянам Йорданії щоб Новий 2018 рік приніс щастя, посмішки, любов, радість та успіх, а також мир Україні та Близькому Сходу.

 

 

 

Останні новини

«Маланка» в Гданську | Вчора, 21:20

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в урочистостях з нагоди свята «Старого Нового року»  або Маланки, організованих місцевим осередком ОУП.

Зустріч з українськими моряками. | Вчора, 21:15

13 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з українськими моряками з судна «АВЕЛОНА СТАР», яке ходить під Панамським прапором.  

Виставка «Щирі» крокує Гданськом. | Вчора, 21:02

12 січня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у відкритті фото-виставки «Щирі» у СШ 70 Гданська. Виставка відбулась на прохання директора школи  Адама Владека. Це вже третя школа у Гданську, яка приймає цю виставку.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes