Міністерство закордонних справ України

Київ 00:54

Зміни у порядку ввезення готівкової іноземної валюти в Україну

02 січня, 11:30

Національний банк України спростив порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та вдосконалив порядок її вивезення. Відповідні зміни затверджено постановою Правління НБУ № 127 від 12 грудня 2017 року «Про внесення зміни до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України».

Так, з 14 грудня 2017 року українці можуть ввозити в Україну готівку в сумі, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, за умови її письмового декларування митному органу без підтверджуючих банківських документів.

При вивезенні за межі України коштів, що перевищують в еквіваленті 10 000 євро, необхідні документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах, і квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою (у разі здійснення такої операції).

При цьому, документи, що підтверджують зняття готівки з власних рахунків у банках фізичними особами-резидентами з метою її вивезення, є чинними протягом 90 календарних днів із дня зняття ними готівки з власних рахунків у банках.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes