Міністерство закордонних справ України

Київ 21:21

Посол Валерій Чалий зустрівся з очільниками американської Ради керівників з питань мовлення та здійснив візит до "Голосу Америки"

04 січня, 00:35

Посол України в США Валерій Чалий разом з керівником Української служби «Голосу Америки» Мирославою Гонгадзе зустрівся з Директором американської Ради керівників з питань мовлення (Broadcasting Board of Governors, BBG) Джоном Лансінгом та його заступником Джеффрі Трімблом, а також завітав у гості до Української служби «Голосу Америки».

Під час розмови з керівництвом BBG Посол підняв важливі питання україно-американської співпраці на напрямі інформаційної політики та безпеки. Зокрема сторони обговорили важливість обміну досвідом у протидії інформаційним атакам в умовах гібридної війни.

Валерій Чалий подякував Раді керівників з питань мовлення за продовження активної роботи на Європейському напрямі та наголосив на важливій ролі Української служби «Голосу Америки» у оперативному донесенні правдивої інформації щодо ситуації в Україні та щодо розвитку україно-американського стратегічного партнерства.

Останні новини

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав сьогодні телефонну розмову з Міністром закордонних справ Чеської Республіки Мартіном Стропніцьким | Сьогодні, 19:21

Міністри закордонних справ України та Чехії говорили про поточну ситуацію в Криму та на сході України, питання здійснення реформ в Україні.

Різдвяний Вертеп українців у Кракові | Сьогодні, 18:16

16 січня цього року Генеральне консульство України у Кракові мало за честь приймати Різдвяний Вертеп української громади. Генеральний консул О.Мандюк привітав учасників церковного хору, що діє при греко-католицькій церкві «Воздвижения Чесного Хреста та разом з співробітниками консульської установи заспівали українські колядки.        

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes