Міністерство закордонних справ України

Київ 16:50

Посол Валерій Чалий зустрівся з очільниками американської Ради керівників з питань мовлення та здійснив візит до "Голосу Америки"

04 січня, 00:35

Посол України в США Валерій Чалий разом з керівником Української служби «Голосу Америки» Мирославою Гонгадзе зустрівся з Директором американської Ради керівників з питань мовлення (Broadcasting Board of Governors, BBG) Джоном Лансінгом та його заступником Джеффрі Трімблом, а також завітав у гості до Української служби «Голосу Америки».

Під час розмови з керівництвом BBG Посол підняв важливі питання україно-американської співпраці на напрямі інформаційної політики та безпеки. Зокрема сторони обговорили важливість обміну досвідом у протидії інформаційним атакам в умовах гібридної війни.

Валерій Чалий подякував Раді керівників з питань мовлення за продовження активної роботи на Європейському напрямі та наголосив на важливій ролі Української служби «Голосу Америки» у оперативному донесенні правдивої інформації щодо ситуації в Україні та щодо розвитку україно-американського стратегічного партнерства.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes