Міністерство закордонних справ України

Київ 14:50

Делегація України відвідала Молдову: проведено низку важливих заходів

29 січня, 12:17

26 січня в Кишиневі відбулось 29-те засідання Консультативної ради Місії ЄС з прикордонної допомоги Україні та Молдові (EUBAM).

В заході взяли участь Представник ЄС в Республіці Молдова Петер Міхалко, Посол України Іван Гнатишин, Державний секретар Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Татьяна Молчан, керівник EUBAM Славомир Піхор, представники зовнішньополітичних відомств, прикордонних і митних служб України і Молдови, партнерських міжнародних організацій (ОБСЄ, МОМ, ПР ООН).

Консультативна рада ухвалила звіт про діяльність EUBAM за травень-листопад 2017 року, а також розглянула пріоритети діяльності Місії на наступний період.

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал, який відвідав Молдову у складі української делегації, провів робочу зустріч з Міністром внутрішніх справ Республіки Молдова Александру Жизданом.

Сторони обговорили ситуацію на українсько-молдовському кордоні та основні тенденції її розвитку, позитивно оцінили рівень взаємодії у забезпеченні безпеки на кордоні, зокрема у галузі боротьби з транскордонною злочинністю.

Було акцентовано увагу на реалізації Плану заходів з інтенсифікації співробітництва на українсько-молдовському державному кордоні у 2017-2018 роках, зокрема щодо перспектив розширення практики спільної охорони державного кордону в пунктах пропуску та на його «зелених» ділянках.

Петро Цигикал та Начальник Генерального інспекторату Прикордонної поліції МВС РМ Фредолін Лєкарь докладно обговорили питання співробітництва і взаємодії прикордонних відомств двох країн. За підсумками зустрічі підписано протокол.

Спеціальний представник України у придністровському врегулюванні Віктор Крижанівський в рамках відвідання Молдови для участі у засіданні Консультативної ради EUBAM провів зустрічі з Віце-прем’єр-міністром з реінтеграції Республіки Молдова Кристиною Лєснік та лідером Придністровського регіону Вадимом Красносельським, з якими обговорив стан і просування переговорного процесу.

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes