Міністерство закордонних справ України

Київ 11:45

Прес-конференція Посла України з журналістами йорданської медіа групи «аш-Шагід»

30 січня, 11:12

У понеділок, 29 січня 2018 року Надзвичайний та Повноважний Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Олексійович Пасько відвідав офіс відомої йорданської газети «аш-Шагід», де провів офіційну прес-конференцію з представниками ЗМІ Йорданії.

Ця газета є частиною великої йорданської медіа групи «аш-Шагід», якій також належать газети «аль-Маляиб»,«ас-Сияд», інтернет ресурси «Рай Ньюз», «Рам», «аль-Майдан спорт» та журнал «аль-Джазіра».

Під час прес-конференції, керівник української дипломатичної місії відповів на питання журналістів щодо історії становлення двосторонніх відносин між Україною та Йорданією, повідомив про стан торговельно-економічного співробітництва між країнами. Окрему увагу Посол приділив питанню російської агресії проти України, а також її наслідкам.

Крім того, Сергій Пасько розповів журналістам про діяльність ГО «Українська хата в Йорданії», зокрема її останнього концерту на відзначенні «Дня Злуки», що відбувся в Посольстві. Також привів офіційні статистичні дані щодо кількості українців, які постійно проживають на території Королівства.

   

Останні новини

ПОКАЗ ФІЛЬМУ "КІБОРГИ" У ВІДНІ | Сьогодні, 11:19

21 лютого о 19:00 в кінотеатрі CineCenter (Fleischmarkt 6, 1010 Wien) відбудеться показ одного з найуспішніх українських фільмів останнього часу - картини Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".  

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes