Міністерство закордонних справ України

Київ 14:45

Вулицю Шевченка в Аммані знімуть у фільмі про пам’ятки Йорданії

30 січня, 11:25

У Йорданії центральний телеканал «Jordan TV» розпочав зйомки фільму про культурні пам’ятки Королівства, серед яких вулиця Тараса Шевченка в йорданській столиці Амман та Парк українсько-йорданської дружби.

Про це повідомляє сайт Міністерства закордонних справ України. 

“Центральний телеканал «Jordan TV» розпочав знімати сюжети про культурні пам’ятки Королівства за участю посла України в Йорданії Сергія Паська та про діяльність Посольства України в Йорданії”, - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в перший день зйомок глава дипустанови розповів про найменування вулиці іменем Тараса Шевченка в йорданській столиці, створення та розвиток Парку українсько-йорданської дружби, що знаходиться поруч з вулицею Великого Кобзаря, на якій розташована дипмісія України.

Також Пасько відвідав з журналістами Місце хрещення Ісуса Христа на річці Йордан та розповів про значення святого місця для християнських паломників, в тому числі з України.

Інші статті на дану тематику:

https://ua.censor.net.ua/news/3047069/u_yiordaniyi_znimayut_film_pro_vyznachni_pamyatky_zokrema_pro_vulytsyu_tarasa_shevchenka_ta_posolstvo

http://rss.novostimira.com/n_9104501.html

https://global-ukraine.com/2018/01/vulytsya-tarasa-shevchenka-vzyala-uchast-u-zjomkah-dokumentalnogo-filmu-v-ammani/

http://nc4.info/in_world/423509-У_Йорданії_знімають_фільм_про_визначні_пам%27ятки,_зокрема_про_вулицю_Тараса_Шевченка_та_посольство_України

http://qwiket.com/m/context/topic/u-yordan-znmayuty-flym-pro-viznachn-pam-yatki-zokrma-pro-vulitsyu-tarasa-shvchnka-ta-posolystvo-ukrani

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes