Міністерство закордонних справ України

Київ 14:31

Катарська компанія “Delta Group” зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками та експортерами харчових продуктів

31 січня, 14:31

Delta Group

Катарська компанія “Delta Group” зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками та експортерами харчових продуктів.

Компанія спеціалізується на імпорті харчової продукції та на даному етапі зацікавлена у закупівлі для катарського ринку овочів та фруктів глибокої заморозки (картопля, овочева суміш, квасоля, броколі, зелений горошок, брюссельська капуста, солодка кукурудза, кольорова капуста, фруктові набори).

Контактна особа: генеральний менеджер “Delta Group”- Ібрагім Бенжамін (Abraham Benjamin); Phone:+974 44693476, Fax:+974 44693440, Email: deltaco@qatar.net.qacom, Web:www.deltagroupqatar.com.

P.O. Box 22032, Doha, State of Qatar.

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes