Міністерство закордонних справ України

Київ 20:15

Катарська компанія “Delta Group” зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками та експортерами харчових продуктів

31 січня, 14:31

Delta Group

Катарська компанія “Delta Group” зацікавлена у встановленні ділових контактів з українськими виробниками та експортерами харчових продуктів.

Компанія спеціалізується на імпорті харчової продукції та на даному етапі зацікавлена у закупівлі для катарського ринку овочів та фруктів глибокої заморозки (картопля, овочева суміш, квасоля, броколі, зелений горошок, брюссельська капуста, солодка кукурудза, кольорова капуста, фруктові набори).

Контактна особа: генеральний менеджер “Delta Group”- Ібрагім Бенжамін (Abraham Benjamin); Phone:+974 44693476, Fax:+974 44693440, Email: deltaco@qatar.net.qacom, Web:www.deltagroupqatar.com.

P.O. Box 22032, Doha, State of Qatar.

Останні новини

УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ДІАЛОГ В ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ | Сьогодні, 17:19

20-22 лютого ц.р. у Відні відбулися засідання двосторонніх робочих органів з питань співробітництва у сфері транспорту: Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень та Спільного комітету з питань комбінованого транспорту. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes