Міністерство закордонних справ України

Київ 20:18

31 січня Посольством України в Словацькій Республіці проведено урочисті збори, присвячені 100-річчю подвигу Героїв Крут

01 лютого, 10:20

Дипломати Посольства України в Словацькій Республіці спільно з активістами української громади Словаччини, членами Словацько-українського товариства та учасниками музично-драматичного ансамблю      ім. Т.Шевченка у Братиславі провели урочисті збори з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут.

Посол України Юрій Мушка у своєму виступі розповів про героїзм молодих українців - старшин та юнкерів Першої Київської юнацької школи ім. Б.Хмельницького, бійців Помічного студентського куреня Січових стрільців - студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів, які 29 січня 1918 року у кількості близько 400 чоловік вступили в нерівний бій з 4-тисячним підрозділом Червоної Армії, що йшов на Київ.

«Трагічна загибель студентського загону під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну», - зазначив Посол України.

Бій під Крутами назавжди вписаний золотими літерами у героїчні сторінки національної історії – передусім, як приклад волелюбності та незламності українського народу.

 

Останні новини

УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ДІАЛОГ В ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ | Сьогодні, 17:19

20-22 лютого ц.р. у Відні відбулися засідання двосторонніх робочих органів з питань співробітництва у сфері транспорту: Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень та Спільного комітету з питань комбінованого транспорту. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes