Міністерство закордонних справ України

Київ 14:29

20-22 березня в Катарі відбудеться виставка Qatar International Agricultural Exhibition 2018

01 лютого, 11:30

З 20 по 22 березня 2018 року в м. Доха (Катар) відбудеться престижна міжнародна сільськогосподарська виставка Qatar International Agricultural Exhibition 2018.

Організатор - компанія IFP Qatar.

Захід проводиться під патронатом Еміра Катару шейха Таміма Аль Тані. Серед офіційних спонсорів та організаторів – Міністерство муніципалітетів та екології Катару.

До участі у форумі запрошуються провідні міжнародні та місцеві компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці сільськогосподарської продукції, виробництві продовольчих товарів, кормів для тваринництва, виготовленні, експлуатації та обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях. 

Міністерством муніципалітетів та екології Катару планується виділити, на безкоштовній основі, для дипломатичних представництв, акредитованих в Катарі, виставкову площу (частково умебльовані стенди з освітленням, килимовим покриттям, електричними розетками площею 18 кв.м) для формування міжнародних павільйонів.

Додаткову інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів:

IFP Qatar

Tel.: +974 44329900, Fax: +974 4443 2891

E-mail: karl.klimos@ifpqatar.com

Mr. Karl Klimos - Project Manager

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes