Міністерство закордонних справ України

Київ 11:24

Повідомлення Посольства України в Туреччині у зв’язку з діяльністю РФ в окупованому Криму

02 лютого, 10:14

У 2018 році Російською Федерацією заплановано низку заходів на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим. Так, на 18 березня заплановане проведення виборів Президента РФ, а 19-21 квітня планується проведення 4-го Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ).

Російська влада намагається використовувати їх для міжнародної «легалізації» тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь як суб'єктів Російської Федерації.

Українська сторона неодноразово наголошувала на неприпустимості здійснення будь-яких заходів на тимчасово окупованій території України, у т.ч. в Криму. У цьому зв’язку українською стороною висловлюється рішучий протест стосовно намірів їх проведення Росією, а також серйозну занепокоєність щодо можливості незаконних візитів окремих іноземних громадян до Автономної Республіки Крим для участі у них.

У зв’язку з цим, Посольство України нагадує, що відвідання Півострова та здійснення будь-яких політичних, економічних або інших зносин з російською окупаційною адміністрацією Криму є незаконними, а також такими, що порушують державний суверенітет України, Статут ООН, резолюцію Генеральної Асамблеї ООН А/RES/68/262 «Територіальна цілісність України», Бакинську декларацію, Резолюцію Парламентської асамблеї ОБСЄ та інші норми міжнародного права, а також передбачають кримінальну відповідальність.

Закликаємо бути пильними та утримуватись від будь-якої діяльності, пов’язаної з окупаційною владою Криму, а також від участі у заходах, які проводяться на тимчасово окупованій території Півострова.

 

Останні новини

У Львові відбувся Українсько-польськоий Бізнес-форум. | Сьогодні, 11:13

17 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в Українсько-польському бізнес-форумі, що пройшов у м.Львів.

Засідання Українсько-польської Ради обмінів молоді. | Сьогодні, 11:09

11 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у засіданні Українсько-Польської Ради обміну молоді, що відбулась у м. Сопот Поморського воєводства.

28 та 31 травня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян! | Сьогодні, 09:57

28 та 31 травня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян!

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes