Міністерство закордонних справ України

Київ 20:11

26 січня 2018 року у Любліні відбувся новорічний концерт Київського хору «Перфектум» та хорів православних парафій Люблінського воєводства

02 лютого, 12:27

26 січня 2018 року у Любліні відбувся новорічний концерт Київського хору «Перфектум» та хорів православних парафій Люблінського воєводства

За ініціативи Високопреосвященнішого Православного Архієпископа Люблінського і Холмського Авеля та під почесним патронатом Генерального консульства України у Любліні у концертному залі Природничого університету відбувся  концерт української духовної музики та різдвяних коляд.

Головними очікуваними гостями концерту були співаки все більше відомого в Україні та за кордоном хору з м.Києва «Перфектум», які презентували найкращі різдвяні українські колядки та духовні пісні. Також виступали хори Православної парафії Люблінської ієпархії та з м.Бяла Подляска.

Українські виступаючі були надзвичайно тепло зустрінуті Люблінською публікою. Концерт слугував популяризації української пісні та духовної музики та сприяв зближенню української та польської культур.  

Останні новини

УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ДІАЛОГ В ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ | Сьогодні, 17:19

20-22 лютого ц.р. у Відні відбулися засідання двосторонніх робочих органів з питань співробітництва у сфері транспорту: Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень та Спільного комітету з питань комбінованого транспорту. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes