Міністерство закордонних справ України

Київ 14:30

26 січня 2018 року у Любліні відбувся новорічний концерт Київського хору «Перфектум» та хорів православних парафій Люблінського воєводства

02 лютого, 12:27

26 січня 2018 року у Любліні відбувся новорічний концерт Київського хору «Перфектум» та хорів православних парафій Люблінського воєводства

За ініціативи Високопреосвященнішого Православного Архієпископа Люблінського і Холмського Авеля та під почесним патронатом Генерального консульства України у Любліні у концертному залі Природничого університету відбувся  концерт української духовної музики та різдвяних коляд.

Головними очікуваними гостями концерту були співаки все більше відомого в Україні та за кордоном хору з м.Києва «Перфектум», які презентували найкращі різдвяні українські колядки та духовні пісні. Також виступали хори Православної парафії Люблінської ієпархії та з м.Бяла Подляска.

Українські виступаючі були надзвичайно тепло зустрінуті Люблінською публікою. Концерт слугував популяризації української пісні та духовної музики та сприяв зближенню української та польської культур.  

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes