Міністерство закордонних справ України

Київ 14:28

30 січня 2018 року у головному музею мальовничого міста Замосць Люблінського воєводства відбулося урочисте відкриття виставки Львівського історичного музею «Львів у графіці»

02 лютого, 12:33

30 січня 2018 року у головному музею мальовничого міста Замосць Люблінського воєводства відбулося урочисте відкриття виставки Львівського історичного музею «Львів у графіці»

Показ вінчає піврічний тур експонатів Львівського історичного музею під керівництвом проф.Р.Чмелика по містах Польщі, який розпочався з Люблінського замку.

Виставка викликала щирий інтерес польських митців, істориків, художників і поцінувачів української культури, представників ЗМІ, телебачення. Містить більше 70 робіт з майже 400 графічних творів, які вважаються гордістю і окрасою музею. Це роботи періоду XVII—ХХ ст., виконані різними графічними техніками. Вони презентують загальні панорами Львова, сакральні споруди, види площ і вулиць, окремі будинки, парки і місця відпочинку, історичні події.

На урочистому відкритті були присутні Директор Львівського музею Р.Чмелик, директор Музею м.Замосць А.Урбанські, Голова Ради м.Замосць П.Матейчик. Від ГКУ в Любліні у заході взяла участь консул С.Горбовська, яка звернулася до гостей з вітальним словом та вручила подяки від імені Генерального консула України В.М.Павлюка за вагомий внесок у розвиток дружніх українсько-польських відносин у сфері культури директорам музеїв м.Львів, Люблін та м.Замосць.

 Захід слугував зміцненню контактів між музеями та окресленню планів на майбутнє співробітництво, зокрема, продовження обмінів експозиціями, показів, зближенню української та польської культур. 

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes