Міністерство закордонних справ України

Київ 10:45

Розширюється транскордонне співробітництво в рамках Єврорегіону "Дністер"

02 лютого, 12:39

1 лютого у Посольстві України в Молдові відбулась зустріч Посла Івана Гнатишина з Головою Єврорегіону "Дністер" Сергієм Татусяком.

Розглянуто поточний стан та перспективи транскордонного співробітництва між Україною та Республікою Молдова.

Обговорено результати поїздки, що напередодні здійснив Сергій Татусяк у Придністровський регіон Республіки Молдова. Зокрема, між Єврорегіоном "Дністер" та Спілкою промисловців, аграріїв та підприємців Придністров’я було підписано угоду з метою створення умов для залучення місцевих виробників, в першу чергу Кам’янського та Рибницького районів, до участі у транскордонних проектах.

Серед перспективних проектів діяльності Єврорегіону – створення міжнародного агрокластеру, що має сприяти малим і середнім сільгоспвиробникам прилеглих районів України та Молдови у просуванні їхньої продукції на європейський ринок.

Крім того, розробляються проекти розвитку прикордонної інфраструктури з прив’язкою до міжнародних транспортних коридорів.

Участь придністровських підприємців у діяльності Єврорегіону дозволить їм адаптувати свою продукцію до європейських стандартів та ефективніше використовувати преференції, що надаються в рамках Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Молдовою та Європейським Союзом. 

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes