Міністерство закордонних справ України

Київ 11:46

У будапештському готелі "Kempinski" відкрилася виставка робіт української художниці Ольги Кондрацької

02 лютого, 14:44
1 лютого 2018 року у будапештському готелі „Kempinski” відкрилася виставка робіт української художниці Ольги Кондрацької „Ріка життя”, організована готелем „Kempinski” і угорською галереєю „ar2day Gallery”. Виставка триватиме у залі готелю „Corvinus Promenade” до 20 лютого ц.р.
Ольга Кондрацька - член Американського інституту архітектури, український архітектор-дизайнер, в творчому доробку якої сотні проектів у сфері архітектури, дизайну і декорування інтер'єрів, успішно реалізованих в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки, учасниця багатьох міжнародних виставок, майстер живопису, роботи якої є окрасою приватних колекцій у нашій країні, а також в Італії, США, Сінгапурі, Угорщині, Франції, Бразилії та інших країнах.
У колекції «Ріка життя» сто живописних полотен, які представляють собою енергетичні, емоційні «портрети» стихій, пір року і доби в різних точках світу з їх неповторною колористикою. У них також містяться іскри позитивних емоцій, які люди відчувають в найщасливіші моменти життя.

Останні новини

ПОКАЗ ФІЛЬМУ "КІБОРГИ" У ВІДНІ | Сьогодні, 11:19

21 лютого о 19:00 в кінотеатрі CineCenter (Fleischmarkt 6, 1010 Wien) відбудеться показ одного з найуспішніх українських фільмів останнього часу - картини Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги".  

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes