Міністерство закордонних справ України

Київ 11:21

У будапештському готелі "Kempinski" відкрилася виставка робіт української художниці Ольги Кондрацької

02 лютого, 14:44
1 лютого 2018 року у будапештському готелі „Kempinski” відкрилася виставка робіт української художниці Ольги Кондрацької „Ріка життя”, організована готелем „Kempinski” і угорською галереєю „ar2day Gallery”. Виставка триватиме у залі готелю „Corvinus Promenade” до 20 лютого ц.р.
Ольга Кондрацька - член Американського інституту архітектури, український архітектор-дизайнер, в творчому доробку якої сотні проектів у сфері архітектури, дизайну і декорування інтер'єрів, успішно реалізованих в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки, учасниця багатьох міжнародних виставок, майстер живопису, роботи якої є окрасою приватних колекцій у нашій країні, а також в Італії, США, Сінгапурі, Угорщині, Франції, Бразилії та інших країнах.
У колекції «Ріка життя» сто живописних полотен, які представляють собою енергетичні, емоційні «портрети» стихій, пір року і доби в різних точках світу з їх неповторною колористикою. У них також містяться іскри позитивних емоцій, які люди відчувають в найщасливіші моменти життя.

Останні новини

У Львові відбувся Українсько-польськоий Бізнес-форум. | Сьогодні, 11:13

17 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь в Українсько-польському бізнес-форумі, що пройшов у м.Львів.

Засідання Українсько-польської Ради обмінів молоді. | Сьогодні, 11:09

11 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у засіданні Українсько-Польської Ради обміну молоді, що відбулась у м. Сопот Поморського воєводства.

28 та 31 травня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян! | Сьогодні, 09:57

28 та 31 травня 2018 року Генеральне консульство України в Кракові не здійснюватиме прийому громадян!

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes