Міністерство закордонних справ України

Київ 10:54

Політичні консультації між зовнішньополітичними відомствами України та Кувейту

01 лютого, 18:52

1 лютого 2018 року в м.Ель-Кувейт відбувся 3-й раунд політичних консультацій під співголовуванням заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці та першого заступника Міністра закордонних справ Кувейту Халеда Аль-Джаралли.

Сторонами були обговорені актуальні питання двосторонніх відносин, зокрема, практичні кроки щодо пожвавлення політичного діалогу, розширення співробітництва в рамках міжнародних організацій, активізації економічної та інвестиційної співпраці, а також розвиток потенціалу співробітництва в освітянській та медичній галузях.

Кувейтська сторона була поінформована про ситуацію на Сході України.

В ході консультацій, які відбулися в перший день головування Кувейту в РБ ООН, було поінформовано про готовність України підтримати пріоритети Кувейту як непостійного члена Ради Безпеки ООН.

Відбувся обмін думками щодо актуальних міжнародних питань та розвитку ситуації в регіоні Близького Сходу.

Крім того, у рамках візиту до Кувейту, ректор Дипломатичної академії України при МЗС України С.В.Корсунський прочитав лекцію слухачам Дипломатичного інституту МЗС Держави Кувейт щодо сучасних зовнішньополітичних пріоритетів України та окреслив основні напрямки діяльності Дипакадемії на теперішньому етапі.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes