Міністерство закордонних справ України

Київ 14:32

Відбулася зустріч Посла України в Йорданії з українською талановитою поетесою

04 лютого, 16:28

4 лютого у приміщенні дипмісії відбулася зустріч Посла України Сергія Паська з українською талановитою поетесою Вікторією Бричковою – Абу Кадум, як проживає в Йорданії 15 років.

Співрозмовники обговорили шляхи популяризації української поезії в Королівстві та подальше співробітництво між Посольством та поетесою.

Вікторія Бричкова - Абу Кадум є українкою, яка останні 15 років проживає в Йорданському Хашимітському Королівстві і яка, як поетеса, є послом українського літературного слова в даній країні, а також співзасновником громадської організації «Українська хата в Йорданії».

У 2017 році за підтримки Міністерства закордонних справ України та сприяння Посольства України в Аммані було видано першу збірку поезій «Птахом перелітним» українською мовою в Йорданії, автором якої є Вікторія Бричкова – Абу Кадум

У січні 2018 року українська поетеса перебувала в Україні з метою представлення своєї книги на Батьківщині. З цією метою В.Бричкова - Абу Кадум відвідала провідні радіо станції України та в ефірі яких розповіла про свою першу збірку поезій, до якої увійшли вірші, що відображають життя українських емігрантів, які зберігають любов до рідного краю, несуть українську національну культуру та український національний дух.

Разом з тим, понад 10 віршів В.Бричкової - Абу Кадум покладені на музику талановитих композиторів та виконавців, зокрема, Геннадія Володька, Василя Панцирєва і Ольги Завидняк «Солдат у хіджабі» пам’яті Аміни Окуєвої та «Самотня жінка», «Пісня про Крим», «Ой, Кобзарю», «Я вірю», «Примхи долі» та інші.

Особливе місце в книзі «Птахом перелітним» надано поетесою творам про події Революції Гідності та про події АТО, що відбуваються нині на сході України в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes