Міністерство закордонних справ України

Київ 09:07

17-те засідання Керівної ради Міжнародної організації з питань розвитку рибного господарства у Східній і Центральній Європі «Eurofish»

05 лютого, 14:40

1-2 лютого 2018 р. в Копенгагені проходило 17-те засідання Керівної ради Міжнародної організації з питань розвитку рибного господарства у Східній і Центральній Європі «Eurofish», участь у якому Україна забезпечила на рівні Посольства в якості спостерігача.  У заході взяли участь представники країн-членів "Eurofish" (Албанія, Хорватія, Данія, Естонія, Італія, Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія і Туреччина), а також країни-спостерігачі.

За встановленою практикою, «Eurofish» запрошує спостерігачів, з метою інформування їх про діяльність організації, переваги, які вона пропонує своїм членам, а також для виявлення та обговорення можливих напрямків співробітництва.

Секретаріат «Eurofish» представив звіт про діяльність у 2017 році, план роботи на 2018 рік та поінформував присутніх про стан співпраці з партнерською Організацією ООН з питань продовольства і сільського господарства (ФАО), яка є депозитарієм Угоди про заснування «Eurofish», та іншими партнерами організації. Під час робочої сесії були також вирішені поточні фінансові та адміністративні питання.

 

Останні новини

Вручення Еммі Андієвській в Мюнхені Шевченківської премії | Вчора, 19:28

23 травня в Генконсульстві відбулася урочиста церемонія вручення громадянці США і мешканці Мюнхена українського походження Еммі Андієвській Диплома і Почесного знака лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, присудженої їй Указом Президента України № 60/2018 за книги поезій «Щодення: перископи», «Маратонський біг», «Шухлядні краєвиди», «Бездзиґарний час», «Міста-валети».

Нещодавне загострення подій на Донбасі та в незаконно окупованому Криму показують бажання Кремля підняти ставки та перевірити реакцію міжнародної спільноти. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп.мовою) | Вчора, 18:47

La reciente escalada de hostilidades y tensiones en el Donbás y en la Crimea ocupada demuestran el deseo del Kremlin de subir las apuestas y testar la reacción de la comunidad internacional Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes