Міністерство закордонних справ України

Київ 14:48

До уваги громадян України, які перебувають або планують свою поїздку до Мальдівської Республіки

06 лютого, 08:36

У зв’язку з запровадженням Урядом Мальдівської Республіки з 5 лютого 2018 року надзвичайного стану в цій країні через загострення внутрішньополітичної ситуації, МЗС України рекомендує громадянам України виявляти підвищену обережність, утриматися від участі у будь яких акціях протесту та уникати перебування у місцях масового скупчення людей, особливо у столиці м. Мале. Слід також враховувати, що заворушення можуть виникнути спонтанно, і передбачити їх може бути проблематично.

За інформацією компетентних органів Мальдівської Республіки, всі міжнародні та місцеві аеропорти, а також готелі працюватимуть у штатному режимі.

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes