Міністерство закордонних справ України

Київ 14:48

Представницька українська делегація бере участь у міжнародній туристичній виставці «IMTM 2018»

06 лютого, 17:00

Представницька українська делегація бере участь у міжнародній туристичній виставці «IMTM 2018», що відкрилась 6 лютого 2018 року в виставковому центрі м.Тель-Авів. Увагу чисельних відвідувачів виставки привертає загальний стенд України, на якому представлені туристичні можливості Києва, Львова, Трускавця та інших регіонів. Представники українських туристичних компаній проводять переговори щодо збільшення туристичних обмінів між Україною та Ізраїлем. В рамках виставки відбувся  семінар, присвячений презентації туристичного потенціалу Києва, Львова, Трускавця. Від імені Посольства учасників семінару привітав радник Посольства України в Державі Ізраїль Микола  Тараненко.       

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes