Міністерство закордонних справ України

Київ 10:36

У Женеві проходить 148-а сесія Робочої групи з митних питань, пов'язаних з транспортом, Комітету з внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії

06 лютого, 23:09

6-9 лютого 2018 року у Женеві проходить 148-а сесія Робочої групи з митних питань, пов’язаних з транспортом, Комітету з внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії (ЄЕК) ООН.

Учасники сесії розглядають сучасний статус різноманітних міжнародних юридичних інструментів у галузі транспорту та міжнародної торгівлі, у тому числі Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП від 1975 року (Конвенція МДП 1975), Міжнародної конвенції про узгодження умов проведення контролю вантажів на кордонах від 1982 року та Міжнародної конвенції про полегшення умов залізничного перевезення пасажирів та багажу через кордони від 1952 року, а також пропозиції щодо внесення поправок до них.

У ході сьогоднішнього засідання Робочої групи заступником її Голови на 2018 рік було обрано українського представника О. Федорова.

Від України у роботі 148-ї сесії Робочої групи беруть участь експерти Секретаріату Верховної Ради України, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, а також співробітники Постпредства України у Женеві.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes