Міністерство закордонних справ України

Київ 08:59

Семінар ГУАМ-Японія із заохочення малого і середнього бізнесу

05 лютого, 09:15

З 28 січня по 3 лютого 2018 р. в Японії відбувся семінар із заохочення малого і середнього бізнесу, організований Урядом Японії в рамках співпраці ГУАМ-Японія для експертів держав-членів ГУАМ. У семінарі взяли участь представники профільних державних установ і приватного бізнесу країн ГУАМ, а також Координатор програм Секретаріату ГУАМ.

29 січня учасники відвідали Міністерство закордонних справ Японії, де зробили презентації щодо поточного стану і державної політики розвитку малого та середнього бізнесу в державах-членах ГУАМ, а також взяли участь в обговоренні цієї тематики. У МЗС Японії також відбулися зустрічі учасників семінару з представниками Японської фінансової корпорації, компанії "NITTO Co.Ltd", а також Японського агентства з міжнародного співробітництва (JICA).

В рамках семінару учасники відвідали Японську Організацію зовнішньої торгівлі (JETRO), Японську Асоціацію імпортерів вин і спиртних напоїв, текстильний центр "Nishijin", а також компанію "Xenoma Inc". В рамках візиту в м.Кіото учасники семінару відвідали міську адміністрацію м.Кіото, де зустрілися з представниками префектури Кіото і ознайомилися із заходами щодо заохочення кіотської індустрії "монозукурі".

Також в рамках семінару учасники ознайомилися з визначними пам'ятками міст Токіо і Кіото.

Досвід, отриманий учасниками під час семінару, може бути використаний в нових проектах ГУАМ-Японія в області заохочення малого і середнього бізнесу.

https://guam-organization.org/seminar-guam-japonija-po-pooshhreniju-malogo-i-srednego-biznesa/

Останні новини

Вручення Еммі Андієвській в Мюнхені Шевченківської премії | Вчора, 19:28

23 травня в Генконсульстві відбулася урочиста церемонія вручення громадянці США і мешканці Мюнхена українського походження Еммі Андієвській Диплома і Почесного знака лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, присудженої їй Указом Президента України № 60/2018 за книги поезій «Щодення: перископи», «Маратонський біг», «Шухлядні краєвиди», «Бездзиґарний час», «Міста-валети».

Нещодавне загострення подій на Донбасі та в незаконно окупованому Криму показують бажання Кремля підняти ставки та перевірити реакцію міжнародної спільноти. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп.мовою) | Вчора, 18:47

La reciente escalada de hostilidades y tensiones en el Donbás y en la Crimea ocupada demuestran el deseo del Kremlin de subir las apuestas y testar la reacción de la comunidad internacional Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes