Міністерство закордонних справ України

Київ 09:10

Посол України М.Ф.Бродович провів зустріч з Директором Історичного інституту Словенської академії наук Петрою Свольшак

07 лютого, 13:57

7 лютого ц.р. Посол України М.Ф.Бродович провів зустріч з Директором Історичного інституту Словенської академії наук Петрою Свольшак, яка одночасно є головою словенської частини Спільної українсько-словенської комісії з вивчення історичних фактів Першої Світової війни. Згадану Комісію було започатковано у рамках офіційного візиту Президента України П.О.Порошенка до Словенії 8 листопада 2016 р.

Під час зустрічі було обговорено проведення чергового засідання Комісії, яке попередньо заплановане на квітень ц.р. Сторонами також висловлено обопільну зацікавленість в активізації роботи з метою встановлення пам’ятника українцям, які загинули в роки Першої світової війни на території Словенії, що стане гарним інструментом у боротьбі з російською пропагандою та дезінформацією стосовно того, що в складі царської армії воювали не лише росіяни, а було багато представників різних народів, особливо українців.   

Останні новини

Вручення Еммі Андієвській в Мюнхені Шевченківської премії | Вчора, 19:28

23 травня в Генконсульстві відбулася урочиста церемонія вручення громадянці США і мешканці Мюнхена українського походження Еммі Андієвській Диплома і Почесного знака лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, присудженої їй Указом Президента України № 60/2018 за книги поезій «Щодення: перископи», «Маратонський біг», «Шухлядні краєвиди», «Бездзиґарний час», «Міста-валети».

Нещодавне загострення подій на Донбасі та в незаконно окупованому Криму показують бажання Кремля підняти ставки та перевірити реакцію міжнародної спільноти. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп.мовою) | Вчора, 18:47

La reciente escalada de hostilidades y tensiones en el Donbás y en la Crimea ocupada demuestran el deseo del Kremlin de subir las apuestas y testar la reacción de la comunidad internacional Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes