Міністерство закордонних справ України

Київ 20:17

07 лютого 2018 року у Любліні відбулася міжнародна бізнес-конференція Gala Exportu - 2018

08 лютого, 18:19

08 лютого 2018 року Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк взяв участь у міжнародній бізнес-конференції Gala Exportu - 2018, яка відбулася у Люблінському конференційному Центрі.

Конференція зібрала велику кількість інвесторів та підприємців, зацікавлених в розвитку співробітництва у Східноєвропейському регіоні, що становить інтерес для України. Учасникам були представлені перспективні інвестиційні проекти.

На заході були перші особи воєводства: воєвода П.Чарнек, маршалек С.Сосновскі, мер К.Жук. З важливих гостей були присутні Генеральний консул Польщі в Луцку В.Мазур, представники Міністерства розвитку Польщі, посол Вірменії у РП.

Генеральний консул України В.М.Павлюк звернувся до чисельних учасників конференції з виступом щодо актуальних перспектив розвитку співробітництва польських підприємств Люблінського воєводства з українськими суб’єктами підприємницької діяльності, пріоритетних напрямів співпраці, таких як енергетика, машинобудування, харчова промисловість. 

Останні новини

УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИЙ ДІАЛОГ В ГАЛУЗІ ТРАНСПОРТУ | Сьогодні, 17:19

20-22 лютого ц.р. у Відні відбулися засідання двосторонніх робочих органів з питань співробітництва у сфері транспорту: Змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень та Спільного комітету з питань комбінованого транспорту. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes