Міністерство закордонних справ України

Київ 14:45

Зустріч в.о. Голови ДФС Мирослава Продана з Головою Державної Податкової адміністрації КНР Ван Юнем

09 лютого, 11:32

Для участі в Першій Глобальній конференції з питань транскордонної електронної комерції в Китай прибула делегація Державної фіскальної служби України на чолі з в.о. Голови М.В.Проданом.

8 лютого відбулись переговори з Державною податковою адміністрацією КНР. Під час зустрічі, в якій взяв участь Посол України в Китаї Олег Дьомін, відбувся обмін досвідом у  сфері протидії злочинам у галузі оподаткування, контролю за сплатою податків, електронної сплати податків, створення пільгових механізмів для малого та середнього бізнесу, законодавчого регулювання тощо. Окрім цього, сторони обговорили етапи формування сучасних податкових систем України та Китаю, а також спільні та відмінні підходи у своїй поточній діяльності.

В ході переговорів керівники фіскальних органів дійшли згоди щодо необхідності перегляду існуючої договірно-правової бази у податковій сфері на предмет її відповідності сучасним викликам та потреби внесення змін.

На завершення зустрічі Голова Державної податкової служби Китаю Ван Юн офіційно запросив українську сторону взяти участь у Конференції у сфері оподаткування, що проходитиме в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях» 16-18 травня ц.р. в м.Астана (Казахстан).

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes