Міністерство закордонних справ України

Київ 08:57

У Вашингтоні пройшла зустріч Українсько-Американської Ділової Ради з українськими парламентарями

09 лютого, 18:39

Посол України в США Валерій Чалий у приміщенні української дипломатичної місії у Вашингтоні відкрив зустріч членів Українсько-Американської Ділової Ради з українськими парламентарями.

Зокрема, Артур Герасимов, Юрій Артеменко, Антон Геращенко, Олег Кришин, Андрій Шипко, Юрій Соловей, Максим Єфімов та Оксана Юринець взяли участь у відкритій та відвертій дискусії з представниками американського уряду, бізнесу та експертного співтовариства.

У своєму виступі Посол Валерій Чалий відзначив високий рівень взаємовигідної співпраці України з провідними американськими компаніями та висловив переконання з приводу того, що подальша імплементація програми реформ в Україні сприятиме покращенню ділового середовища в нашій країні для іноземних інвесторів.

Народні депутати України відзначили важливість триваючої судової реформи в Україні, подальшого посилення забезпечення верховенства права та антикорупційних зусиль, що матимуть безпосередній вплив на бізнес-клімат в Україні. Особлива увага була приділена нещодавно запровадженим реформам, включаючи ухвалення Закону України «Про приватизацію державного майна», який створює нові можливості для ведення бізнесу в нашій країні. У ході дискусій порушувалося питання проекту “Північний потік - 2”, як вочевидь геополітичного інструменту, що Кремль намагається використати для роз’єднання Європи та посилення її залежності від російських енергетичних ресурсів.

Президент Ділової Ради Морган Вільямс відзначив, що американські компанії бачать Україну як перспективний ринок та готові до подальшого розвитку співпраці з нашої країною. При цьому він повідомив, що додатковий прогрес з покращення ділового клімату в Україні приведе нові американські компанії та американські технології в нашу державу.

Посол Валерій Чалий наголосив на важливості спільних скоординованих зусиль Уряду та Верховної Ради з імплементації амбітної програми реформ в Україні від чого виграють як всі люди нашої держави, так і будуть створені нові ділові можливості для українсько-американської співпраці.

Останні новини

Вручення Еммі Андієвській в Мюнхені Шевченківської премії | Вчора, 19:28

23 травня в Генконсульстві відбулася урочиста церемонія вручення громадянці США і мешканці Мюнхена українського походження Еммі Андієвській Диплома і Почесного знака лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, присудженої їй Указом Президента України № 60/2018 за книги поезій «Щодення: перископи», «Маратонський біг», «Шухлядні краєвиди», «Бездзиґарний час», «Міста-валети».

Нещодавне загострення подій на Донбасі та в незаконно окупованому Криму показують бажання Кремля підняти ставки та перевірити реакцію міжнародної спільноти. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп.мовою) | Вчора, 18:47

La reciente escalada de hostilidades y tensiones en el Donbás y en la Crimea ocupada demuestran el deseo del Kremlin de subir las apuestas y testar la reacción de la comunidad internacional Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes