Міністерство закордонних справ України

Київ 14:54

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВІДНЯ

08 лютого, 13:26

Сьогодні розпочинається робочий візит Президента України П.О. Порошенка до Відня.

В програмі зустрічі з Федеральним президентом Республіки Австрія А. Ван дер Белленом, з Федеральним канцлером Республіки Австрія С. Курцом, з Головою Національної ради Республіки Австрія В. Соботкою, спільні прес-конференції з президентом і канцлером Австрії, інтерв'ю провідному австрійському журналу "Профіль". Крім цього, на особисте запрошення Президента Австрії Президент України відвідає Віденський Оперний бал - один з найважливіших культурно-політичних заходів європейського німецькомовного простору.

Робоча програма дружини Президента М.А. Порошенко передбачає зустріч і переговори в Віденському магістраті на тему інклюзивної освіти.

 

Останні новини

24 травня ц.р. в об’єднаній школі-гімназії ім. Т.Г. Шевченка м. Пряшів проведено Свято української вишиванки | Сьогодні, 14:02

Вперше Посольством України в Словацькій Республіці ініційовано проведення Свята вишиванки серед словацьких та українських дітей та молоді Пряшівщини та Кошицького краю.

Зустріч з Радою іммігрантів м.Гданськ. | Сьогодні, 12:52

22 травня 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин зустрівся з членами Ради іммігрантів м.Гданськ.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes