Міністерство закордонних справ України

Київ 09:06

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ЗУСТРІВСЯ З ФЕДЕРАЛЬНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ АВСТРІЇ

08 лютого, 15:35

Під час робочого візиту до Республіки Австрія Президент України Петро Порошенко провів переговори з Федеральним президентом Австрії Александером Ван дер Белленом.

Було обговорено хід реалізації в Україні системних реформ. Петро Порошенко запросив австрійські підприємства до участі у масштабній приватизації, яка планується в Україні. Президент України також поінформував австрійську сторону про ситуацію на тимчасово окупованих територіях.

У ході спільної прес-конференції Александер Ван дер Беллен підтвердив, що Австрія не має наміру ініціювати кроки з послаблення чи скасування санкцій, оскільки ключовою умовою для цього є суттєве покращення ситуації на Донбасі.

Також було оголошено про здійснення Федеральним президентом візиту в Україну 13-15 березня 2018 року у супроводі глави австрійського зовнішньополітичного відомства Карін Кнайссль.

Останні новини

Вручення Еммі Андієвській в Мюнхені Шевченківської премії | Вчора, 19:28

23 травня в Генконсульстві відбулася урочиста церемонія вручення громадянці США і мешканці Мюнхена українського походження Еммі Андієвській Диплома і Почесного знака лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, присудженої їй Указом Президента України № 60/2018 за книги поезій «Щодення: перископи», «Маратонський біг», «Шухлядні краєвиди», «Бездзиґарний час», «Міста-валети».

Нещодавне загострення подій на Донбасі та в незаконно окупованому Криму показують бажання Кремля підняти ставки та перевірити реакцію міжнародної спільноти. Прес-реліз Посольства України в Аргентині (ісп.мовою) | Вчора, 18:47

La reciente escalada de hostilidades y tensiones en el Donbás y en la Crimea ocupada demuestran el deseo del Kremlin de subir las apuestas y testar la reacción de la comunidad internacional Comunicado de la Embajada de Ucrania en la República Argentina

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes