Міністерство закордонних справ України

Київ 02:03

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною

28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

У результаті зустрічі, керівництвом Асоціації в якості пріоритетних на 2018 рік були визначені наступні заходи двостороннього характеру, спрямовані на подальший розвиток взаємовигідного українсько-кіпрського співробітництва:

1. Організація чергового візиту членів Кіпрсько-української бізнес асоціації в Україну з метою проведення спільно з ТПП України та Львівської ТПП українсько-кіпрських бізнес форумів в м. Києві та м. Львів.

2. Організація в м. Нікосія ділової зустрічі членів Асоціації з представниками ділових кіл України, зацікавлених у розвитку свого бізнесу на Кіпрі;           

3. Проведення другого Кіпрсько-українського бізнес форуму на Кіпрі за участі політичного керівництва РК, представників політичних кіл України, а також представників ділових кіл обох країн.

В свою чергу, в ході свого звернення до членів Асоціації Б.Гуменюком було наголошено на готовності української сторони до подальшого розвитку економічного співробітництва між двома державами.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes