Міністерство закордонних справ України

Київ 17:53

Заступник Міністра інформаційної політики та українські експери взяли участь у конференції щодо боротьби з фейковими новинами в Брюсселі

27 лютого, 20:17

27 лютого Європейська Комісія провела експертні консультації щодо майбутньої стратегії ЄС з протидії фейковим новинам під головуванням Комісара ЄС з цифрової економіки та суспільства М.Габріель. Зі сторони України участь у заході взяли заступник Міністра інформаційної політики Dmytro Zolotukhin та експерти УКМЦ Nataliya Popovych та StopFake Ruslan Deynychenko.
Українська делегація представила досвід України у протидії російській пропаганді, відзначивши важливість боротьби з фейковими новинами не лише в Україні, але і у країнах ЄС, а також необхідність створення ефективних інструментів для захисту інформаційного середовища.
У ході дискусії Дмитро Золотухін звернув увагу учасників на те, що фейкові новини не виникають самі по собі, у них завжди є автор. Він наголосив, що потрібно спрямовувати зусилля не лише на боротьбу з розповсюдженню фейкових новин та дезінформації, але і на протидію безпосередньому джерелу створення і поширення фейків.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes