Міністерство закордонних справ України

Київ 02:21

Вітання Міністра закордонних справ Республіки Парагвай Е.Лойсаги Міністру закордонних справ України П.Клімкіну з нагоди відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами

28 лютого, 19:00

м. Асунсьйон, 26 лютого 2018 року

 

Пане Міністре:

Хочу скористатися цією можливістю, аби звернутися до Вашої Високоповажності та висловити моє глибоке задоволення з приводу відзначення цього дня 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Вашою країною та Республікою Парагвай.

З нагоди такої визначної події, хотів би висловити вітання Вашій Високоповажності та, водночас, поновити запевнення у нашій відданості наступним динамічним та скоординованим крокам, спрямованим на подальший розвиток двосторонніх відносин між нашими урядами в належних умовах взаєморозуміння та співробітництва. Парагвайська сторона зацікавлена продовжувати невпинно працювати для зміцнення дружніх зв’язків, а також сприяти відкриттю нових напрямків співробітництва в дусі справедливості, солідарності та на основі поваги до принципів міжнародного права.

У цей важливий день хотів би побажати, щоб наші відносини, офіційні та інші, які так успішно єднають наші держави, залишалися такими і в майбутньому, все більше зміцнюючись на благо наших народів.

Користуюсь цією нагодою, аби поновити запевнення у моїй високій до Вас повазі.

 

Посол Еладіо Лойсага

Міністр

Його Високоповажності
Пану Павлу Клімкіну
Міністру закордонних справ

м. Київ, Україна

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes