Міністерство закордонних справ України

Київ 17:54

28 лютого 2018 року відбулась робоча поїздка Посла України в Грузії Ігоря Долгова до регіону Імереті.

01 березня, 17:18

28 лютого 2018 року відбулась робоча поїздка Посла України в Грузії Ігоря Долгова до регіону Імереті. У її ході Посол України І.Долгов зустрівся з Губернатором регіону Імереті Г.Чічінадзе, його заступником Й.Хахалеішвілі, мером міста Кутаїсі Г.Чігварія і його заступником Н.Твалтвадзе, ректором Кутаїського Державного університету ім. А.Церетелі Г.Гавтадзе та членом Парламенту Грузії Г.Маргвелашвілі.

У ході зустрічі обговорені існуючі зв'язки між Україною та Імеретинським регіоном Грузії, включаючи проекти, що здійснюються у сферах культури, освіти та охорони здоров’я. Поряд із цим присутніми під час зустрічі було підкреслено наявність значних перспектив налагодження співробітництва між нашими державами у сфері туризму.

У подальшому Посол України провів окрему зустріч з Митрополитом Кутаїсько-Гаєнатської єпархії владикою Калістратом. Були обговорені питання щодо 100-річчя відновлення автокефалії Грузинської церкви та особливостей міжцерковних зв’язків між нашими державами.

Також Губернатор Імереті Г.Чічінадзе разом з Послом України І.Долговим вшанували пам'ять Героїв-чорнобильців і поклали квіти до меморіалу у м.Кутаїсі.

За результатами робочої поїздки Посла України І.Долгова до регіону Імереті було підтверджено важливість здійснення таких двосторонніх контактів та наявність значного потенціалу у подальшому розвитку українсько-грузинського співробітництва у різних галузях.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes