Міністерство закордонних справ України

Київ 17:58

Презентації книги Ен Еплбаум «Червоний голод»

02 березня, 15:56

28 лютого 2018 року Консул-керівник Консульства України в Гданську Л.Л.Захарчишин взяв участь у презентації польського видання книги  Ен Еплбаум (Anne Applebaum) «Червоний голод», яка відбулась у Європейському Центрі Солідарності у Гданську.

  Дана книга є фундаментальним дослідженням голодомору в Україні, авторка якої – відомий журналіст і історик, лауреат Пульцерівської премії, дружина відомого польського політика,  колишнього міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського. У презентації взяли участь понад триста осіб.

Консул-керівник  Л.Л.Захарчишин, у своєму вступному слові подякував авторці за цю надзвичайно важливу для сучасної України працю і підкреслив що ця книга дає важливі відповіді на сучасні виклики, зокрема вона дає можливість краще зрозуміти західному читачеві трагічну долю України, причини такого болісного і складного процесу реформ, необхідність формального засудження сталінізму, який першим реалізував політику геноциду в таких масових масштабах а також про роль і  відповідальність Росії, як за голодомор так і за сучасні злочини в Україні і Сирії. 

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes