Міністерство закордонних справ України

Київ 17:56

Шодо зустрічі Посла України в Румунії Олександра Банькова із Блаженнішим Патріархом Румунської Православної Церкви Даниїлом

03 березня, 09:03

1 березня 2018 року Посол України в Румунії Олександр Баньков здійснив візит ввічливості до Блаженнішого отця Даниїла, Патріарха Румунського та предстоятеля Румунської православної церкви.

Під час зустрічі сторони обговорили позитивний характер відносин українського і румунського народів та відзначили необхідність їх подальшого розвитку та поглиблення.

У цьому контексті Патріархом Румунським Даниїлом відзначено духовну спільність України та Румунії, а також діяльність святого Паїсія Величковського та Митрополита Київського Петра Могили, яка сприяла цій спільності.

У свою чергу Посол Олександр Баньков відзначив позитивну роль Румунської Православної Церкви у питанні забезпечення співжиття української національної меншини Румунії.

Сторони обговорили актуальний стан співробітництва православних церков України та Румунії, зокрема питання організація паломницьких турів до України, а також аспекти, пов’язані з отриманням українською православною церквою канонічного статусу.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes