Міністерство закордонних справ України

Київ 17:57

23 лютого 2018 р. в м.Люксембург за підтримки Торгової палати Люксембургу відбувся семінар з презентації інвестиційного та бізнесового потенціалу України

05 березня, 15:33

Максим Нефьодов: «Багато людей сприймає Україну лише як житницю Європи, але ми – не тільки житниця. Ми – інтелектуальний потенціал.»

23 лютого 2018 р. в м.Люксембург за підтримки Торгової палати Люксембургу відбувся семінар з презентації інвестиційного та бізнесового потенціалу України за участю Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова та Заступника Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрія Буци.

Захід був проведений у контексті візиту в Україну бізнесової делегації, що готується Торговою палатою Люксембургу спільно з бельгійським Агентством експорту та інвестицій регіону Валлонія (AWEX) 22-27 квітня 2018 року.

У своїх презентаціях Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України М.Нефьодов та Заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Ю.Буца висвітлили поточний фінансовий стан України, практичні кроки Уряду України з впровадження структурних реформ, покращення бізнесового клімату, боротьби з корупцією. До аудиторії доведено інформацію про конкретні аспекти привабливості України для потенційних інвесторів. 

Представник Торгової палати Люксембургу Жанно Ерпелдінг констатував, що серед люксембурзьких компаній нині спостерігається зростання інтересу до вивчення можливостей українського ринку, та підкреслив вчасність візиту в Україну бізнес-делегації та представників Торгової палати Люксембургу.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes